Czy jest Lego Harry Potter?

Jeśli jesteś fanem zarówno LEGO, jak i Harry’ego Pottera, czeka Cię nie lada gratka! LEGO Harry Potter to linia zestawów LEGO opartych na serii książek i filmów o Harrym Potterze. Te zestawy są idealne dla fanów w każdym wieku, a w świecie LEGO Harry Potter każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować własny zamek Hogwart, czy odtworzyć swoje ulubione sceny z filmów, znajdziesz zestaw LEGO dla Ciebie.

Najpopularniejsze zestawy Lego Harry Potter

LEGO Harry Potter jest tak popularny, że do wyboru jest ponad 50 różnych zestawów! Obejmują one zarówno duże, jak i małe zestawy, a także tematyczne pakiety „dodatków”, które zawierają dodatkowe elementy do dalszego dostosowywania twoich kreacji. Niektóre z najbardziej lubianych zestawów to: Zamek Hogwart (4 komory), Chatka Hagrida, Ulica Pokątna i Hogwart Express 3 w 1.

W jaki sposób wybrać zestaw dla siebie?

Przy tak wielu wspaniałych wyborach może być trudno wybrać tylko jeden. Jeśli jesteś rozdarty między co najmniej dwoma zestawami, dlaczego nie zbudować obu? A jeśli wolisz zacząć od małych rzeczy i wspinać się w górę, istnieje wiele mniejszych zestawów, które również świetnie nadają się na prezenty. Możesz nawet dostosować swoje własne kreacje za pomocą elementów zawartych w pakietach „dodatków”. Możliwości są nieograniczone, gdy budujesz z LEGO Harry Potter!

Dodatkowe opcje

LEGO Harry Potter ma również dużą kolekcję ekskluzywnych przedmiotów, w tym minifigurki i postacie. Jeśli jesteś fanem jednego z aktorów, którzy grali Harry’ego, Dumbledore’a lub Hagrida w filmach, sprawdź te urocze postacie! Dzięki tym ekskluzywnym produktom możesz także zdobyć kilka rzadkich stworzeń, takich jak rogogon węgierski lub fire-breakers. Istnieje wiele innych, niezwiązanych z przedmiotami sposobów na pokazanie swojej miłości do LEGO Harry Potter: możesz udekorować swój pokój plakatami, naklejkami ściennymi, a nawet piórnikami, które powiązane są z zestawami Lego Harry Potter. Wraz z rozwojem popularności serii, wyprodukowano linię dodatków z Harry’ego Pottera stylizowane na wygląd Lego.